poniedziałek, 19 listopada 2012

# 79. bo fizyka to dzieło szatana.

Poniedziałek. Słowo, którego nie znoszę, mimo że mam tylko pięć lekcji. Na niemiecki oczywiście nie udało się mi ogarnąć tych prawie 300 słówek, więc enkę sobie zgłosiłam, huehue. Jednak to mnie nie ominie, na środę muszę umieć. Tak tak, powodzenia. Nie wierzę, że z poprawy z matmy dostałam 4+! ;o Jeden punkcik do lepszej oceny, aczkolwiek i tak mnie to jara. Muszę zacząć kontaktować na tej lekcji i moją niechęć do przedmiotu oraz drobiu odsunąć jakoś na bok. Następnie była chemia, jakoś zaliczyłam sprawdzian. Kolejny dział jest o wiele lepszy! :D Na angliku pogryzłam sobie język, bo pan uczył mnie mówić 'trzynastego'... Ważne, że jest lepiej niż na początku! Polak - dziwne, że wszyscy mieli tak samo zadanie hmmmm. No i zaczęła się najgorsza epoka zwana średniowieczem. Ostatni dział w tej książce i zaczniemy drugą część. Miała być fizyka, ale coś tam panią zatrzymało i się nie pojawiła = jeśli zrobi jutro sprawdzian to jedynka murowana! Jeśli jednak dojedzie do wniosku, że jest to niesprawiedliwe - wykorzystam trochę panią R. ;> Powrót z Wero i Mileną. Ogólnie się wkurzyłam, ale nieważne. Jeszcze jutro matma, a ja nie umiem zrobić wszystkich zadań. Trzeba kogoś jutro o pomoc poprosić. Może Olę? :> SKOŃCZYŁAM wreszcie reklamę na przedsiębiorczość. Chyba nawet ma jakiś sens. Wiecie co jest niesprawiedliwe? Że klasy pierwsze muszą zapierniczać jutro normalnie na 8:10 podczas, gdy drugie mogą przyjść dopiero na 11:00...

Dziś moja zniekształcona twarz, bo nie mogę znaleźć niczego ambitniejszego.

8 komentarzy:

 1. To brawo dla Ciebie za tą ocenę z matmy ;) Nie znosze fizyki, dokładnie dzieło szatana ;D Fajnie wygladasz .

  zapraaszam do mnie :
  http://letmeloveyou1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. nauka nie jest taka zła, czasem niektóre rzeczy później się przydają chociaż zasadniczo duża część po kilku latach jakby się z głowy ulatnia... ale 300 słówek z niemieckiego to bym w życiu nie ogarnęła, w zasadzie w tym języku operuję na prawdę bardzo ograniczonym zasobem słów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nienawidzę niemickiego. -.-

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog :):), dodajemy do obserwowanych przez google i facebook liczymy na rewanż, u nas za to, ze obserwujesz i lubisz bierzesz udział w konkursie DO WYGRANIA paczki kometyków CHANEL YSL ETC :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też nie nawidzę fizyki, dostałam 3 ze sprawdzianu, chociaż się godzinę uczyłam. ;3
  Masz śliczne oczy i grzywkę, o której marzę ;D

  OdpowiedzUsuń