wtorek, 20 listopada 2012

# 80. egipskie ciemności.

Wstałam bez większych problemów. W szkole w zasadzie spoko. Dwa polaki - dalej wałkujemy tematy dotyczące średniowiecza, nuda. Matematyka - powtórzenie wiadomości. Przedsiębiorczość, czyli prezentacja reklam. Podobały się mi te stworzone przez ludzi z innych grup. :D Fizyka - nie było sprawdzianu. <3 Znowu jedna osoba mniej w naszej klasie. A właśnie w zeszłym tygodniu zastanawialiśmy się z Klaudią i Piotrem, ile jeszcze pociągnie, haha. Kultura na koniec, ozdabiałam okładkę zeszytu.
Na autobus z Emilią, chwila w biedronce. Mandarynki mnie prześladują! Nawet w autobusie ich cudowny aromat się unosił. A przed 18 wybrałam się na korki... Jezu, to był błąd. Nie zdawałam sobie sprawy, że pewna część mojej miejscowości, nie ma WCALE lamp ulicznych. Teraz łatwo sobie wyobrazić osobę jadącą na rowerze podczas mgły w egipskich ciemnościach z latarką z telefonu w dłoni nie wiedzącą, gdzie dokładnie znajduje się szukany dom. Chyba miałam łut szczęścia i poznałam go po oknach (świeciło się w nich). Wbiłam komuś z moim rowerem na ogródek, wpadłam na płot, ale wreszcie się udało! :> Kolejny problem? Brak wiedzy, co do drzwi, w które trzeba zapukać... Nie, nie wierzę, że jestem taką ciotą. No i pan Tadek mi otworzył, a ja taka zmachana tą tułaczką. Ponad dwie godziny matematyki potrafią wyczerpać człowieka, aczkolwiek ogarnęłam jakieś niejasności z tego działu. Powrót był już lepszy, jednakże dotrzeć do światła nie było tak łatwo. Teraz wos, biologia i niemiecki... 34 dni do świąt!8 komentarzy:

 1. No za parę dni ŚWIĘTA !! NARESZCIE !! : D
  Bardzo Fajny Blog. : )
  Ja Obserwuje, mam nadzieje że Ty też to zrobisz : )
  POZDROWIONKA CIEPLUTKIE !!

  kammage12.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. oo też miałam dwa Polaki i fizykę :P jaa już chce święta !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ee fakultety z czego ?? bo nie za bardzo rozumiem :P

   Usuń
  2. aa, ja dzisiaj taka nieogarnięta że nie zajarzyłam o co chodzi :P historia, geografia i chyba jak wszędzie angielski a ty ??

   Usuń
  3. oo to same przedmioty których nie znoszę :P

   Usuń
 3. świetne zdjęcia ! ;D
  Wpadniesz ? :
  http://siemankoludzie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też nie mogę doczekać się Świąt^^

  OdpowiedzUsuń