niedziela, 18 listopada 2012

# 78. gotowi na pięciodniowe piekło?

Dobry wieczór słodziaki. Dziś tak leniwa niedziela, że aż się sama sobie dziwię. Nic na jutro nie umiem, a powinnam ogarnąć to i owo z niemca, polaka czy matmy. Zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, najs. Czasami, gdy lecę na żywioł coś mi się tam udaje. Może i tym razem tak będzie?
Mama budziła mnie po siódmej do kościoła, ale oczywiście nie udało się mi w sobie zebrać i wstać. Musiałam zapierniczać na jedenastą. Fajnie, że nasza ulica sprząta kościół. Cztery domy na krzyż, mmmm. Trochę to niesprawiedliwe, bo inne małe ulice sprzątają razem. -_-
Moje korki przeniesione na godzinę osiemnastą we wtorek... Mama mnie będzie musiała zawieźć czy coś, bo przecież zanim ja tam dotrę to zejdę na zawał w tych ciemnościach. Czego na robi się dla lekcji matematyki z panią R. :D
Jutro mam siedem lekcji (planowo pięć), bo na końcu jeszcze 'douczenie' z fizyki i poprawa z polaka, na którą oczywiście nic nie umiem. Najgorsze jest to, że zadają nam coś na poniedziałek i człowiek nawet nie może chwilę odetchnąć. Idę po kawę, ona zawsze mi humor poprawia.



12 komentarzy:

 1. jezu jakie zaje... zdjęcia *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Boskie zdjecia . :D
  Jestęś fotografę ! :D
  U MNIE JUŻ KOLEJNA NOTKA :)
  Zapraszam . :
  http://onedloveeforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdjęcie *,* Zapraszam na konkurs: juliabloger.blogspot.com najlepsze blogi będe polecała w notce!!! Zapraszam wsystkich!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. też zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, aż czasem jestem sama na siebie zła za to lenistwo. :P

  obserwuję i zapraszam do siebie ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Super :*
  Zapraszam do mnie! the-fruit-of-my-life.blogspot.com
  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Supcio. 1 zdj cudne *.* !!!
  Zapraszam do mnie http://weera013.blogspot.com/
  A może obserwujemy?? :) jak tak to daj znać :P

  OdpowiedzUsuń